WPH – Natívny Srvátkový Proteínový Hydrolyzát

WPH (Whey Protein Hydrolysate) Natívny Srvátkový Proteínový Hydrolyzát sa vyrába tak, že WPI sa podrobí ďalšiemu spracovaniu, čím sa enzymaticky naštepí aminokyselinové väzby. Vstrebanie je potom veľmi rýchle a produkt je pre nás lepšie využiteľný. Chutná ľahko horkasto. Ideálny k použitiu ihneď po fyzickom výkonu. Považuje sa za tzv. vrchol kvality (Rolls-Royce medzi proteínmi) a čistoty produktu v proteínovom odvetví.

Má lepšiu sýtivosť srvátkových aminokyselín, ako aminokyseliny kazeínu, sóji a vaječného albumínu. Hlavným benefitom je rýchle vstrebanie, vysoký obsah BCAA a využiteľnosť. Medzi negácie patrí rozhodne cena, bohužiaľ za kvalitu sa platiť musí. Odporúčame hlavne po tréningu a do obdobia diét.

Co značí stupeň hydrolýzy? Predovšetkým to, ako dlho daná hydrolýza (proces) prebieha a aké peptidy pri tomto procesu vzniknú (respektíve predovšetkým ich veľkosť, ta je potom určujúca).

Odporúčaná denná dávka 30-90g. Odporúčaná jednorazová dávka 25-40g. Odporúčame miešať s vodou, do mlieka len v prípade, že si daného proteínu nevážite…

Nepleťte si sušenú srvátku a srvátkový izolát alebo hydrolyzát – sušená srvátka obsahuje okolo 12% bielkovín (a veľké množstvo cukru a tuku), koncentrát srvátkových bielkovín obsahuje 65-70% bielkovín, po zložitejšom výrobnom procese až 90% čistých srvátkových bielkovín (WPI, WPH). Dávkovanie musíte prispôsobiť vášmu dennému príjmu živín.

Stopercentný natívny srvátkový hydrolyzát 1 kg + DigeZyme horká čokoláda

100% Natívny hydrolyzát + DigeZyme 1 kg

  • 100% natívny srvátkový hydrolyzát
  • Vysoký stupeň hydrolýzy S15
  • Prírodné aróma, farbivá a sladidla
  • Tráviace enzýmy, 67 dávok

44,90 €